Stor Perde Kataloğu

Stor Perde Modelleri Tül Perdelerin Altında Güneşlik Olarak Tercih Edilir Günümüzde Hemen Hemen Her Evde Var Alt Dilimlerin Modelleri İçerden Ve Dışardan Müthiş Görünüm Sağlıyor Güneşlik Stor Perdeler Güneşi Tamamen Kesen Modellerimiz Mevcut Blackout Stor Perde Karanlık Yapan Ortamlarda Yatak Odasında Çocuk Odasında Tercih Ediliyor Ofislere Okula Evlerin Camlarına Tavsiye Ediyoruz…
Bizi Günün Her Saatinde Arayabilir Perdeleriniz için Fiyat Teklifi Alabilirsiniz…

 

  • https://dunyaperde.com/dikey-perde-modelleri/
    Dikey Perde Modelleri 01

 

Satış Temsilcimiz
Murat Şahin
0212 433 79 94
0537 930 67 65
E-mail dunyaperde@hotmail.com

Stor Perdede Üst Düzey Ürünler

Stor perde müşterilerimizin en çok tercih ettiği perdedir. Temelde çeşitli yüksekliklere ayarlanabilen bir silindir mekanizması üzerinde bulunan uzun bir kumaş olarak tarif edilebilir. Bu basit ama etkili sistem her yerde kullanım alanı bulur. Çok çeşitli kumaş seçenekleriyle de kullanılabilir.

Çalışma Sistemimiz

Firmamız tarafından sunulan üç ana stor perde kumaşı vardır. Bunlar standart polyester (yarı saydam),saydam ve karartma perdeleridir. Stor perde İstanbul olarak stor perde uygulamasını çok çeşitli projelerde uyguladık. Çalışma sistemimizin aşamaları şunlardır:

  • En temel prensibimiz titizlikle proje detaylarını analiz etmek ve müşterilerimizin önceliklerini anlayarak doğru çözümler üretmeye dayanır.
  • İkinci aşamada tesislerimizde stor perdeleri imal ederiz.
  • En son aşamada müşteri isterse proje sahasına monte ediyoruz.

Stor Perde İmalatı

Stor perdeler, İstanbul’da bulunan fabrikamızda üretiliyor. Bu perdeler müşterilerimizin tercihine göre İstanbul’un çok çeşitli yerlerine satılıyor.

Üretimimiz öncelikle stor takılacak perdelerin boyutları ve diğer detaylar bilindikten sonra üretim sözleşme koşullarına uygun olarak başlar. Daha sonraki aşamada siz değerli müşterilerimizin tercihine göre nakliyeyi biz de yapabiliriz. Ya da gelip bizden teslim alabilirsiniz.

Katalogdaki kumaşların pek çoğu stoklarımızda hazır bulunur. Özellikle güneş koruyucu serisine ait kumaşlar stoklarımıza her zaman bulunur. Stoklarımızın tedarikli olması istenen siparişlerin birkaç gün içinde hazırlanıp, teslim edilmesine yol açar. Bu tür storları kullanacak ya da toptan sipariş verecekseniz, Dünya perde olarak sahip olduğumuz yüksek Avrupa standartlarını ve rekabetçi fiyatları bir araya getirdiğimiz için bizi seçmenizin en iyi tercih olacağını hatırlatmak isteriz.

Çalışmalarımızda stor perdenin yanı sıra zebra perde, Jaluzi perde, ofis perdesi, dikey perde, kumandalı perde modelleri baskılı stor perdelerin de imalatı yer alıyor.

https://dunyaperde.com/ kataloğunda yüzlerce renk ve çeşit sizleri bekliyor. Kataloğumuzda yer alan perdeler ticari binalar, hastaneler, alışveriş merkezleri, oteller ve konutlar için uygun tasarıma sahiptir. Tüm stor perdelerimiz ölçüye göre üretilmektedir.

Bağcılar, Başak Şehir, Mecidiyeköy, Ayvan saray, Levent, Bağcılar ,Ümraniye, Ataköy, Bakırköy, Sefa köy, Beylik Düzü, Bomonti bölgelerinde sizlere en yakın mesafede hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz…

Yorumlar kapatıldı.

WhatsApp chat