Zebra Perde Kataloğu

Zebra Perde Renk Kataloğumuzdan istediğiniz Rengi Ve Modeli Seçebilirsiniz
Ürünlerimiz Brillant Marka Olup 2 Yıl Garantilidir
Arayın Gelelim Evinizin Yada Ofisinizin Ölçüsünü Uzman Ekimiz Alsın
Bizi Arayın Uzman Ekimizden Fiyat Teklifi Alın Bizden Fiyat Almadan Perdelerinizi Yaptırmayın…

 İstanbul İçi Ücretsiz Ölçü Keşif Hizmeti Sunuyoruz

 

  • Stor Perde Modelleri
    Zebra Perde Modelleri 108

 

Satış Temsilcimiz
Murat Şahin
0212 433 79 94
0537 930 67 65
E-mail dunyaperde@hotmail.com

 

Zebra Perde Kataloğumuzdan İstediğiniz Renk Yada Modelde Seçebilir Ölçünüze Göre Sipariş Verebilirsiniz…

Satış Temsilcimiz
Murat Şahin
0212 433 79 94
0537 930 67 65
E-mail dunyaperde@hotmail.com

Zebra Perdede En Kaliteli Ürünlerle Hizmetinizdeyiz

Zebra Perdeler zebra derisi gibi enine şeritli oldukları için bu ismi alıyorlar.  Zebra perde üretiminde kaliteli malzeme ve titiz işçiliğimiz ile en ön sıralarda yer alıyoruz.

Zebra Perdesi Sistemi

Zebra perde sistemi tıpkı stor perde gibi çalışır. Zebra perde kumaşlarında yer alan çizgiler kullanıldıkları ortama modern bir görünüm verirler. Perde standart aralıklarla kalın kumaş ve şeffaf örtü ile dokunmuştur. Bu dokuma Zebra perdenin en bilinen klasik özelliklerindendir.

Zebra Perde Mekanizması

Zebra perde mekanizması, stor perdede kullanılan zincir gibi aksesuarlarla kontrol edilebilir. Perdenin önü ve arkası aynıdır. Perde yukarı doğru hareket ettiğinde örtü bölümü kumaş bölümünü kaplar. Bu mekanizma zebra perdenin kapanmasını sağlar.

Zebra perde İstanbul olarak nitelikli profesyonellerden oluşan ekibimizin desteğiyle sizlere geniş ve yüksek kaliteli Zebra perde yelpazesini gururla sunuyoruz.

Çok geniş renk seçeneklerimizden mekanınıza uygun olan rengi seçebilirsiniz. Kataloglarımızda bulunan kumaş renklerinin, hemen hemen hepsi depolarımızda hazır bulunur. Bu yüzden siparişlerimizi teslim süremiz diğer perdeci arkadaşlarımızdan çok daha kısadır.

Zebra Perdenin Özellikleri

Zebra perdemizin özellikleri şunlardır:

  • Zarif görünüm
  • Uzun ömürlü ürünler,
  • Son derece hassas ve titiz tasarım ile imal edilir.
  • Perde açıldığında müşterilerimizin tercihine göre gizli kutusuna saklanabilir.
  • Zebra perdelerin fiyatı stor perede ile karşılaştırıldığında daha yüksek olduğu görülür. Bunun asıl sebebi kumaşın perdenin hem önüne hem arkasına kaplanmasındandır.

Zebra perde için sipariş verilen mekanda ölçüm alıyoruz. Ürünlerimizi hazır perde olarak bulunmaz. Her müşterin isteğine ve mekanının ölçülerine göre özel olarak imal ediyoruz.

Zebra perde’nin huzurlu ve modern atmosferinde dostlarınız ya da ailenizle olmanın keyfini çıkarın. Ya da zebra perde kullanarak, ofisinizde sakin ve huzurlu bir ortamda tam olarak işlerinize konsantre olun hiçbir şekilde istenmeyen ışık dalgaları sizi rahatsız etmesin. Size bir telefon kadar uzaktayız.

https://dunyaperde.com olarak Türkiye’nin her yerine hizmet veriyoruz. İstanbul’dan verilen/verilecek siparişler için ücretsiz olarak keşif yaparak ölçü alıyoruz. İstanbul için bütün ölçü alma ve nakliye işlemlerini ücretsiz olarak sizlere sunuyoruz…

 

Yorumlar kapatıldı.

WhatsApp chat